Healy Rezonans Cihazı

Arayışınız Işığınızdır

Healy Rezonans Cihazı

15 Temmuz 2021 HEALY REZONANS Makaleler 0

Healy sipariş için: Füsun Nesrin Dabağlar

Yasal Sorumluluk Sınırlaması: Bilimsel araştırma, Healy teknolojisinin temelini oluştururken, sağlık ve sıhhatle bağlantısı kapsamlı şekilde araştırılmamış veya gösterilmemiştir. Healy hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır.

Healy Almanya’da geliştirilen bir frekans teknolojisidir. TimeWaver teknolojisine sahip Healy, vücutta taşınabilir bir cihazdır. Tek tek belirlenmiş frekanslarla vücudunuzun belirli bölgelerini uyarması amaçlanmıştır.

Temel çalışma prensibi; hücre zarı kapaklarının dengeli bir biçimde açılıp kapanmasını sağlayarak içeriye girmesi gereken su, oksijen, vitamin, mineral, yağ, element ve diğer tüm önemli maddelerin giriş çıkışı için kolaylık sağlar. Hücre içindeki ATP’nin artışı için kolaylaştırıcı titreşim verir. Healy bunu yaparken titreşimi kaydedecek hafızaya sahip olan su ile işbirliği yapar. Bu yüzden Healy kullanımı sırasında su içmek çok önemlidir. Bedenin yaklaşık %80’i su olduğu için ve hücre içi sitoplazma yaşamın en önemli maddesi olduğu için sağlığın da merkezi hücredir.

Sitoplazma, yarı sıvı matriks olup, plazma zarı ile nükleus arasını doldurur. Sitoplazma organeller ve bunların içinde yer aldığı koyu kıvamlı sıvı kısım (sitozol)dan oluşur. Bu sıvı kısmın içeriğini enzimler, RNA, aminoasitler, nükeotitler gibi yıkım tepkimeleri sonucu oluşan atık ürünler, koenzimler, iyonlar ve büyük oranda su oluşturur. Bir canlıda saptanan her türlü canlılık olayları sitoplazma içerisinde geçer. Genellikle saydam ve homojen bir kitle oluşturur. Sitoplazma solunum, fotosentez, beslenme, sindirim, boşaltım gibi bütün yaşamsal faaliyetlerin geçtiği yerdir. Bu olaylar ile ilgili tepkimeler sitoplazmanın sıvı kısmına dağılmış enzimler tarafından yapılırken bir kısmı da organellerde gerçekleştirilir. Sitoplazmanın miktarı hücrenin boyutuna göre değişir.

Bu nedenle Healy, formda kalmanıza ve biyoenerjetik olarak yenilenmenize ve ağrıyı azaltmanıza yardımcı olacak uygulamalar sunar. Gün içinde stresli durumlarda sizi desteklemek, daha kolay iyileşmenize ve akşamları huzur bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Healy, canlılığınızı artırmanıza, enerji rezervlerinizin akışını iyileştirmenize ve enerji rezervuarlarınızı etkinleştirmenize yardımcı olmak içindir.

Healy hesaplı ve kullanımı kolaydır. Bu kompakt cihaz klipsi ile kıyafetinize iliştirebilirsiniz. Healy indirilebileceğiniz bir akıllı telefon uygulaması üzerinden kumanda edilir ve bu uygulama Bluetooth üzerinden Healy ile bağlantı kurar. Bedeninize temas eden elektrotlarla ve Kuantum Rezonans teknolojisiyle kilometreleri sıfırlayarak tüm uzaklıklara frekans gönderebilirsiniz.

Füsun Nesrin Dabağlar’dan Önemli Not:

Bunca yıldır emeğimle çaba harcayarak geldiğim şu anki bana biliyorum ki güveniyorsunuz… Bu güveni ve bugünü yaşayabilmek için duruşumu hiç değiştirmeden yol aldım, İnsan özü ve ruhunun kutsallığına ve sevgiye hizmet etmeyi hiçbir koşulda bırakmadım. Bırakmaya da hiç niyetim yok. Ün para statü geçer, sevgi ana kaynaktır ve hep bizimle olandır.

2021 yılının başlarında çok da kolay olmayan günlerde Healy ile tanıştım ki, yazarlık mesleğimde ilk makalem Nicole Tesla ve Titreşim idi… Torus bilgisi, evrenin rezonans kanunları aşk ile peşinde olduğum yoldu. Bunca yılın bilgisi ve çabası ile peşinde olduğum o teknolojiyi nihayet HEALY olarak ellerimde tutuyorum ve  sonsuz ödüldeyim. Çok mutmainim ve mutluyum. Yıllardır makale-kitap- teknik- torus olarak anlattığım  bu bilgileri şimdi nihayet elle tutulur bir cihaz halinde sizlere sunabiliyorum…

Bu teknolojide yolun ilk ışığını Nicola Tesla başlattı ve onu izleyen binlerce bilimadamı bu konuda çok çalıştı. Hepsine sonsuz şükran olsun. Ve insandan saklanan üst teknolojiyi bizim ellerimize sunan Allahıma hamd olsun. Bu yolda Healy kullanmak için yolu seçenlere destek olmaya devam edeceğim. Hepinize saygılarımla.

Healy insanlar için kullanılmakla beraber aynı zamanda hayvanlar, bitkiler, mekanlar, gezegenler, coğrafya, yıldızlar, enerjiler, olaylar, blokajlar, beden çakraları, atalar ve kökler, binalar, etkinlikler, organizasyonlar, gruplar, kristaller, elementler, su, ateş, hava, toprak, araziler, çiçekler, tuzlar, mineraller gibi aklınıza gelebilecek her türlü maddi ya da soyut olguların frekansını kaydedip, rezonans tekniği ile dönüşüm için kullanılabilmektedir. Sesi, ışığı, ayı, güneşi titreşim olarak kaydedip kullanmanıza aracılık eder…

Ben mutluyum diye hissedip sesinizle ifade ederken bu frekansı kaydedebilirsiniz ve bu frekansı tekrar bedeninizde hissetmek için sadece düğmesine basarsınız. Güneşi ayı ışık olarak Healy’nin içindeki kuantum sensör ile kaydedebilirsiniz… Sayısız kullanım şekli ve yüzlerce alt programı mevcuttur. Ayrıntılı kullanımlar için benden destek alabilirsiniz. Benim özel sponsorluğumda ve danışmanlığımda Healy edinmek istiyorsanız alttaki linke tıklayıp üye olup sipariş verebilirsiniz. Hayatınızın değişmesi için bir tık gerekiyor inanın. Benim hayatımı mucizesiyle baştan sona değiştirdi.

Healy sipariş için: Füsun Nesrin Dabağlar

https://au.healy.shop/partner?partnername=9105-6315-1135


Ayrıntılı bilgi için Whatssapp 05395092313 bana ulaşabilirsiniz.

HEALY 5 AYRI UYGULAMA VERSİYONU İLE KULLANILABİLMEKTEDİR…

HEALY GOLD EDITION

Altın Döngü
Biyoenerjetik Destek
HealAdvisor Arama Modülü

Altın döngü programları birçok şekilde kullanılabilir:

Biyoenerjetik destek için, olumsuz deneyimlerden iyileşme için, optimal enerji dengesi, duygusal denge, refah ve rahatlama için.

HEALY HOLISTIC EDITION

Healy Holistic edition  daha iyi sağlık için size rehberlik edebilecek diğer 8 programdan oluşur:

Fitness
Biyoenerjetik Uyum 1
Biyoenerjetik Uyum 2
Altın Döngü
Biyoenerjetik Destek
Zihinsel Denge
Meridyenler 1-2
HealAdvisor Arama Modülü

HEALY AURA EDITION

Healy Aura Edition 11 program içinde 120’den fazla alt  program içerir.

Fitness
Biyoenerjetik Uyum 1
Biyoenerjetik Uyum 2
Lokal Stimilasyon
Uyku
Altın Döngü
Biyoenerjetik Destek
Zihinsel Denge
Meridyenler 1-2
Aura
HealAdvisor Arama Modülü

HEALY REZONANCE EDITION

Healy Rezonans Edition 120’den fazla Healy frekans programının yanı sıra Rezonans ve Aura modüllerine sahip HealAdvisor Analysis Search uygulamasını içerir.

Healy Rezonans Edition modelinde, uygulayıcılar direk bedene kullanım ile birlikte uzaktan rezonans ile analiz ve uygulama yapabilmektedir.

Fitness
Biyoenerjetik Uyum 1
Biyoenerjetik Uyum 2
Lokal Stimilasyon
Uyku
Çakralar
Öğrenme
Altın Döngü
Biyoenerjetik Destek
Zihinsel Denge
Meridyenler 1
Meridyenler 2
Aura
Rezonans
HealAdvisor Arama (search) Modülü

HEALY PROFESSIONAL EDITION

Healy Resonance Edition, Healy App ile Healy cihazını içerir ve aşağıdaki program gruplarını, programları ve modülleri sunar:

Altın Döngüsü
Biyoenerjetik Destek
Zihinsel Denge
Meridyenler 1 ve 2
Biyoenerjetik Uyum 1
Biyoenerjetik Uyum 2
Fitness
Ağrı / Ruh
Uyku
Çakralar
Öğrenme
İş
Güzellik
Cilt
Biyoenerjetik Savunma
HealAdvisor Dijital Beslenme modülü
HealAdvisor Bioenergetic Vitalization modülü
HealAdvisor Analiz Aura modülü
HealAdvisor Analiz Rezonans modülü
HealAdvisor Arama modülü (bu modül satın alındıktan sonraki ikinci haftada eklenir)

Ek program grupları ve modüllere de abone olunabilir.
Bununla ilgili daha fazla bilgiyi “Abonelik Bilgileri” gezinme noktası altında okuyun.Uyarı: Healy Sürümlerinin Bireyselleştirilmiş Mikro Akım Frekansı (IMF) programları tıbbi uygulamalar değildir. Hastalıkları iyileştirmeye, tedavi etmeye, hafifletmeye, teşhis etmeye veya önlemeye yönelik değildirler, onaylanmış bir kuruluş tarafından incelenmemişlerdir ve MDD/MDR kapsamındaki bir uygunluk değerlendirme prosedürünün parçası değildirler. Bu sayfalardaki bilgiler sadece referans ve eğitim amaçlıdır. Profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi yerine geçmemelidir. Bu tür tavsiyeleri her zaman kalifiye bir tıp uzmanından almalısınız.

Healy sipariş için: Füsun Nesrin Dabağlar

Sharing is caring!